Qualia Zen

QUALIA ZEN

Hepimiz zaman zaman şehir hayatının stresinden ve koşuşturmasından kurtulmak için aniden zamanı durdurmak isteriz. İşte o zamanlar için QualiaZen var. Sauna ve buhar banyosunun ardından uzman ellerde, harika bir masaj deneyimiyle bir süreliğine de olsa tüm yorgunluğunuzu atar, zamanı durdurur ve sadece o anı hissedersiniz. Geleneksel ve dünya masajlarının en iyilerini bulabileceğiniz QualiaZen’in eğitimli terapistleri misafirlerimiz için burada zamanı durdurur.

Qualia Gym

Yaşadığımız yüzyılda ofislerimizdeki asansörler, merdivenlerden çok daha cazip bir hale gelmiştir. Halbuki hayatımızı en verimli şekilde geçirmemizi sağlayacak, hayat kalitemizi her daim iyi tutacak şey; zinde bir vücut, dinç bir zihin ve sağlıklı ruh yapısıdır. Bu üçlünün dengesini ne kadar iyi kurarsak, onlara ne kadar iyi bakarsak, onlar da bize o kadar güzel bir yaşam sunar. İşte bu dengeyi bize yalnızca düzenli spor sağlar. Elbette, hayat şartlarının getirdiği bazı etkenler bizim spor yapmamızı sekteye uğratabilir. İşte burada Qualia farkı devreye girer.Qualia sizin zamanınızın değerini bilir.

Qualia Exclusive

Qualia Turca

Geleneksel Türk hamamını örnek alarak dekore ettiğimiz hamamımızda sizlere tarihi bir atmosferi soluma imkanı tanıyoruz.

Yaşadığımız yüzyılda ofislerimizdeki asansörler, merdivenlerden çok daha cazip bir hale gelmiştir. Halbuki hayatımızı en verimli şekilde geçirmemizi sağlayacak, hayat kalitemizi her daim iyi tutacak şey; zinde bir vücut, dinç bir zihin ve sağlıklı ruh yapısıdır.

Bu üçlünün dengesini ne kadar iyi kurarsak, onlara ne kadar iyi bakarsak, onlar da bize o kadar güzel bir yaşam sunar. İşte bu dengeyi bize yalnızca düzenli spor sağlar. Elbette, hayat şartlarının getirdiği bazı etkenler bizim spor yapmamızı sekteye uğratabilir. İşte burada Qualia farkı devreye girer. Qualia sizin zamanınızın değerini bilir. Profesyonel eğitim kadrosu ihtiyacınız olan egzersizleri, sizin keyif alacağınız bir yöntemle, sizin zamanlamalarınıza göre düzenler. Gündelik temponuzdan sizi alıkoymadan, gerekli egzersizi hayatınıza sokar.

Qualia Beauty

Qualia içerisinde yer alan Qualia beauty, cildinizin ve bedeninizin yenilenmesi için gerekli tüm bakımların sağlandığı eşsiz bir dünyayı hizmetinize sunar. Cildinizin ve vücudunuzun özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş yöntemler sunan uygulamalarımızla, güzellik uzmanlarımız sizleri Qualia Beauty’nin sırlarını keşfetmeye davet ediyor.
Her daim genç ve güzel görünmek için Qualia Beauty hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

KAMPANYALARIMIZDAN HABERDAR OLUN!

Haber Bültenimize abone olarak kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz, bunun için Abone Olmanız yeterli.

TOP