İletişim
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:110 Kat:2 Şişli / İstanbul
info@qualia.com.tr
+90 212 296 00 84
Back

Hizmetlerimiz

Uzman Ellerden, uzman dokunuşlar

Usta ellerle yapılan Dünya masajlarıyla arınmış bir ruh için. Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan masaj çeşitleri, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.

Profesyoneller ile doğru egzersiz

 Qualia sizin zamanınızın değerini bilir. Profesyonel eğitim kadrosu ihtiyacınız olan egzersizleri, sizin keyif alacağınız bir yöntemle, sizin zamanlamalarınıza göre düzenler. Gündelik temponuzdan sizi alıkoymadan, gerekli egzersizi hayatınıza sokar. Ayrıca Qualia yurt dışı patentli birçok grup egzersiz ile de siz değerli misafirlerine eğlencenin spor ile buluştuğu keyifli ortamlar yaratır.

Türk hamamına modern dokunuşlar

 Qualia, başta Türk Hamamı ve konseptleri olmak üzere, Dünya Masajları ve SPA kültürünü, uzman kadrosu ile misafirlerine en iyi hizmet kalitesiyle sunmayı amaç edinmiştir. 20 yıllık deneyim ile yüksek müşteri memnuniyeti önceliğini koruyarak, Türkiye genelindeki 10 lokasyonda her zaman en iyi olanı misafirlerine sunmaktadır.

Uzman güzellik uzmanları ile eşsiz deneyimler

 Qualia, cildin ve bedenin yenilenmesi için gerekli tüm bakımların sağlandığı eşsiz bir dünyayı misafirlerimizin beğenisine sunarken, cildin ve vücudun özel ihtiyaçları karşılanmaktadır. Deneyimli ve uzman Qualia Beauty güzellik uzmanları, kişiselleştirilmiş yöntemler sunarak misafirlerimizin keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmesini amaçlamaktadır.