İletişim
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:110 Kat:2 Şişli / İstanbul
info@qualia.com.tr
+90 212 296 00 84
Back

Qualia Exclusive Spa & Wellness

Qualia 20 yılı aşan Wellness deneyimi ile Sn. Mahir Gündüz yönetiminde kurulmuştur. Markamızın misyonu, dünyada sektörünün önde gelen temsilcisi olmayı hedefleyen Qualia isminin yaşadığı mekanlarda, mekanın ruhu ile uyumlu, çağdaş dokunuşlarla tasarlanan Türk hamamı, Spa & Wellness, Fitness, güzellik ve bakım alanlarında hizmetler üretmektedir. 

Deneyimli kadrosu ile mekanlar için profesyonel işletme hizmetleri yapan Qualia, akılcı ve tecrübeye dayalı yatırımları ile tüm şubeleri için kusursuzlaştırılmış ürün, hizmet ve personel ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılmaktadır.

Vizyonumuz

Qualia’nın, çatısı altında hizmet alan tüm misafirleri için kusursuz deneyimler yaratmak en öncelikli hedefidir. Profesyonel kadrosuna kendi bünyesinde eğitimler veren Qualia,  kusursuz hizmet anlayışını odağına alarak misafirlere, kendilerine değer kattıkları, kaliteli ve huzurlu bir deneyim sağlamayı hedefliyor.Qualia, sektöründe öncü bir bakış açısıyla, spor, sağlık, masaj, rahatlama ve güzellik denildiğinde akla gelen tek merkez olmayı hedefliyor.

Spa & Wellness

Qualia Zen markamız ile dünyanın her yerinden bizle çalışmayı tercih eden uzman terapistlerimiz eşliğinde spa & wellness hizmetleri vermekteyiz. Dokunmanın gücünü hem bilimsel hem de ruhsal olarak deneyimlemiş olan uzman terapistlerimizle benzersiz bir tecrübe sunmak hedefiyle yarattığımız Qualia markamız, her geçen gün daha güçlü bir yapı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kusursuza ulaşmayı hedefleyen Qualia 2022 yılında World Luxury Awards ödülünün sahibi olarak sektördeki yerini güçlendirmeye her geçen gün devam etmektedir.


Türk Hamamı

Qualia Turca markamız ile Türk ve Anadolu kültürünün en önemli değerlerinden olan hamam geleneğini, dokusunu ve ritüelini bozmadan, modern bir dokunuşla tekrardan yorumlayarak misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz. Uzman personelleri ile Geleneksel hamam ritüellerini, bireysel ve geniş katılımlı kullanımlar için bekârlığa veda partileri, gemi hamamı, kutlamalar ve diğer özel günler için özel hazırlanan menü ve lounge’ları ile misafirlerimize eşsiz deneyimler yaratıyoruz.

 

Fitness

Qualia Gym markamız ile şubelerimizde profesyonel eğitimlerini tamamlamış kadromuz ve son teknoloji ile bütünleşmiş hizmet anlayışımızla, misafirlerimizin keyif alarak egzersizlerini yapmalarını ve akılcı mekanlarla deneyimlerini kusursuzlaştırmayı hedefliyoruz.

Qualia, yurt dışı patentli birçok grup egzersiz ile de siz değerli misafirlerine eğlencenin spor ile buluştuğu keyifli ortamlar yaratır.

Güzellik

Qualia Beauty markası altında, dünyaca kabul görmüş ve tercih edilen ürünlerimiz ile unutulmaz deneyimler yaratmayı hedefleyip, alanında uzman kadrosu ile mekanlarımız içerisinde benzersiz hizmetler üretmekteyiz.

Deneyimli Qualia Beauty güzellik uzmanları, kişiselleştirilmiş yöntemler sunarak misafirlerimizin keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmesini amaçlamaktadır.

BAKIŞ AÇIMIZ

Samimiyet’i iletişim ve ilişkilerinde sürekli odak noktası yapan bir tesis olmak için sürekli kendisini yenilemekten geçer.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Spa, Wellness, Fittness, Hamam ve güzellik denince ilk akla gelen marka olmayı hedefleyen Qualia, ürettiği hizmet kalitesini 2022 World Luxury Spa Awards alarak taçlandırmıştır. Qualia tüm hizmetlerinde kaliteyi standart hale getirmeyi hedeflemektedir. Mekanlarda kullandığı tüm ürünlerde organik ve dünyaca ünlü markalı ürünler kullanan markamız, misafirlerine eşsiz deneyimler sunmayı hedeflemektedir.

TECRÜBE

SPA ve Wellness alanında 2009 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler sayesinde kazandığımız tecrübemiz ve dokunuşun gücüne olan inancımızla geliştirdiğimiz hayat felsefemiz, kalitemizin temelini oluşturuyor. Dokunuşun gücünü hem bilimsel hem de ruhsal olarak deneyimlemiş olan uzman terapistlerimizle enerjimizi tüm misafirlerimize ulaştırmak ve benzersiz bir tecrübe sunmak hedefiyle varız.

Ödüllerimiz & Başarılarımız

2022 yılı World Luxury Spa Awards ödülü

20 yılı aşkı spa tecrübemizle binlerce mutlu müşteri ve birlikte kazandığımız yüzlerce personelimiz ile birlikte her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Tüm işbirlikleriniz için biz ulaşın.

İş birliği

Qualia ailesi olarak, spa, fitness ve mekan işletmeciliği noktalarında tüm paylaşları ile birlikte iş birliğine hazırdır. detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.