İletişim
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:110 Kat:2 Şişli / İstanbul
info@qualia.com.tr
+90 212 296 00 84

Lionel Hotel Bayrampaşa

Tesisimiz, Lionel Hotel Bayrampaşa’da bulunmaktadır. Qualia Exclusive Spa & Wellness markası, uzman kadrosu ile tam kapsamlı hizmetler üretmektedir. Tek kişilik ve çift kişilik masaj odaları, jakuzi ve fitness salonumuz ile hizmet vermekteyiz. 2022 yılının en iyi spa merkezi ödülünü alan işletmemizde, kalite standartımızdır.

Tesis Bilgisi

Qualia Exclusive Spa & Wellness markası kapsamında 3500 m2'lik Luxury SPA kadın ve erkek konuklarımıza ayrı olarak hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Tesisimizde, yüz ve vücut bakımı, tek kişilik, çift kişilik ve VIP masaj odaları, sauna, buhar odası, soğuk oda birimleri, Türk hamamı ve yarı açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca son teknoloji ekipmanları ile donatılmış fitness merkezimizin içinde, 2 adet stüdyoda, 20'ye yakın grup dersi yapılmaktadır. Kişiye özel vücut analizleri ve fitness egzersiz programları hazırlanmaktadır. Tesisimiz farklı departmanlarda 60 personel ve 1200 aktif üye ile hizmet vermektedir.

 • Modern Mimari

  Spa & Wellness

 • Couple Room

  Fitness

 • Hamam

  Masaj

Rezervasyon Oluştur.

Dünyanın tüm ülkelerinden katılım sağlanan World Luxury Spa Ödüllerini bu sene almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Qualia Exclusive Spa & Wellness olarak bu mutluluğumuzu siz değerli konuklarımızla paylaşıyoruz.

Konumumuz

Bayrampaşa
Yenidoğan, Abdi İpekçi Cd. No:84, 34040 Bayrampaşa/İstanbul

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi:
Tüm günler
10:30 / 22:00 saatleri arasında masaj hizmetleri verilmektedir.

Hemen Arayın.
Ön Rezervasyon Formu - Talebiniz ile birlikte rezervasyonunuz telefonla konfirme edilecektir.
Rezervasyon Formu

  İş birlikleri için bize yazın.

  Tesisimiz ile ilgili tüm iş birlikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Back